Ostatní

Projekt - L@večky

17. března 2015 v 18:05 | Rexxanna
Zdravím znova všechny. Máme tady středu a to znamená, že je tady další článek. Tentokrát tady mám pro vás jeden projekt.
Všechny informace jsou z webu lavecky.eu.

L@večky


Budou to kované lavičky, které by se měli rozšířit do různých koutů země.

Dále je vyhlášena SOUTĚŽ o tablet Lenovo.

Jaké jsou pravidla soutěže?
Je to jednoduché. Stačí vyfotit nějakou originální fotografii sebe nebo svých přátel na jakékoliv lavičce na téma "Těšíme se na L@večky".
Fotografii vložit na web lavecky.eu.
Můžete pozvat své kamarády, aby hlasovali pro vaší fotografii.
Vyhrává fotka s největším počtem hlasů. V případě, že bude bude více fotografií se stejným počtem hlasů, bude následovat "rozstřel".


Co taková L@večka bude obnášet?

- Originální kované lavičky propojené s internetem
- Komunikace mezi lidmi na různých L@večkách po celé ČR
- Zajímavé informace o lokalitě
- Sociální síť L@večky - místo setkávání nejen online
- Jedinečné hry, které lze spustit jen na L@večkách
- Spojení technologie s přírodou
- Speciální výzvy a soutěže
- L@večka vás vtáhne do děje!

Zatím se ví o dvou místech, kde by L@večky mohly být. Obě dvě L@večky budou ve Středočeským kraji, v obci Bubovice a městě Březnice.


Kdo by měl zájem se něco více dozvědět o SOUTĚŽI a L@večkách, tak odkaz máte úplně na začátku článku.

Moje plány

16. března 2015 v 15:00 | Rexxanna
Dneska se s vámi podělím o svůj rozvrh. Není to rozvrh do školy, nebojte.
V tomto článku Vám napíši, co bylo a bude za akce. Někoho tento článek ani zajímat nebude. Začnu tím co se dělo a skončím u toho co se bude dít, aby jste byli v obraze ohledně toho, jestli se to v akcích nějaké ty články vyskytnou.

Dne 06.03.2015
Byla jsem s kamarádkou v kině na novým hororu, který je podle skutečné události. Jedná se o horor Ghoul, který zfilmoval stejný režisér, který natočil Kajínka.
Možná, že bych Vám na tento horor podala recenzi.


Dne 11.03.2015
Výlet s 3. ročníky do mlýna v Bohutíně.
Budeme s kamarádkou pracovat na článku do školního časopisu. Budou tam hlavně zajímavosti, které jsme se ve mlýně dozvěděli.
Zpracujeme i pověst o "mlynářském" erbu.


Dne 14.03.2015
První workshop na akci Noční království.
Šlo hlavně o opravu a výrobu zbroje. Nějaké dodělávky budu ještě vyrábět doma, aby ten kostým nevypadal, tak nekostýmově.

Dne 20.03.2015
Kamarádka bude mít oslavu a nejspíše tam budu i přespávat. Kamarádka má i jedno docela dobré pravidlo, a to takové, že nikdo nebude na mobilu a jiné elektronice. Podle mě je tohle to pravidlo naprosto suprové. Přiznejte se kdo z vás není závislý na nějaké té elektrotechnice.


Dne 28.03.2015
Bude 3. workshop, kde se budou zase opravovat zbraně a vyrábět. Nevím zda na tento workshop pojedu, ale pravděpodobně ano.
Na druhý workshop jsem nejela, páč bych tam byla zbytečná a navíc se jen fotilo. Druhý workshop se konal včera.

Dne 3.4. do 6.3.
Budou velikonoce a já vůbec netuším jak to bude s rachtáním po vesnici, ale uvidíme.

Dne 24.4. do 26.4.
Koná se akce Noční království. Myslím že je to už třetí dějství Nočního království, které se jmenuje Mlhavé pláně. Mohla bych vám pak napsat, jak to dopadlo a co se dělo.

Rexxannin deník

23. ledna 2015 v 21:08 | Rexxanna

Takže vás tady zase vítám. Zase po té dlouhé době. Je mi blbé se pořád omlouvat jak nevydávám články, jak jsem neaktivní atd.. Věřte že se za ty dny toho stalo opravdu hodně ani nevím kolik.
Před Vánoci jsem pekla jezdila na sbor, každý pátek jsem uklízela barák. Skoro vždy jsem všechno dělala stejně. Problémem byl ale počítač, který moc dobře nefungoval a ani nefunguje. S bratrem se někdy podělíme o oťas, který si stejně na týden sebou odveze na internát. Proto ani nemohu psát. Dokonce už ani na mobilu psát nemohu, jelikož ten můj už byl po třetí na reklamaci, rozhodla jsem se, že si koupím nový. Bohužel nejde mi moc dobře na něm psát. Takže i proto jsem nepsala, ale vždy jsem si říkala, měla bych konečně něco napsat. Dát najevo, že pořád žiji.
Po Vánocích byl Silvestr, též super věc. Byla jsem u kamarádky, přespávala jsem tam.
Škola taky moc nepomohla, abych měla více volného času. Ale super na tom je, že jsem pochopila matematiku, což jsem opravdu ráda. Jenže pořád tu byl ten pocit. Co bude s blogem? Vydám konečně něco? Bude to všechno v pořádku? Všechno mě to tížilo. Chtěla jsem pro vás natočit video, kde bych se ke všemu vyjádřila, ale trvalo to moc dlouho.

12.1.2015
Celou cestu jsem přemýšlela, co jsem si natrénovala v neděli na talentové zkoušky. Byla jsem vyklepaná, jela v autobusu a koukala do blba. Přemýšlela jsem, co když něco pokazím? Co když se mi nepovede vše, co jsem chtěla? Nakonec jsme byly v Praze, ale ještě jsme museli na metro a další autobus. Trvalo to snad hodiny a hodiny. Měla jsem nepříjemný pocit v břiše a velký knedlík v krku. Bála jsem se tak jsem se bála. Nakonec jsme dorazili, po tom přesedání, před školu. Byla jsem tady. Stála jsem naproti škole, cítila nepříjemný pocit. Když si na to všechno vzpomenu, cítím stejné pocity.Zkoušky jsem ale udělala a byla jsem přijatá. Ještě v den kdy jsem talentovou dělala jsem si koupila knihy, takže mám co číst.


Takže mi do toho vlezla škola, pak další škola a sbor, klavír a další věci. Takže se omlouvám a příště vám řeknu další kus co se dělo. Tak se zatím mějte..
* Prosím nehleďte na chyby. Psala jsem to na rychlo, páč ntas zase musím vrátit bráchovy..

Moje první blogerské krůčky

17. listopadu 2014 v 19:11 | Rexxanna
Takže je tady téma týdne. Až přijde mobil tak snad zase budu aktivní a potěším vás s mojí tvorbou. Mezitím tady máte Moje první blogerské krůčky.

Moje první krůčky začali jednoho dne, když mi táta založil web. Zrovna jsme spolu přidávali jeden článek. Něco jako školní pochvala od paní učitelky. Teď přesně nevím, ale tak to začalo. Chtěla jsem přidávat nové fantasy příběhy, které budou napínavé a budou mít nějaký smysl. Pak se ale na web úplně zapomnělo a tak jsem žila jako vždy.
Avšak tady byl další bod, který mě posunul o kousek dál.
V knihovně jsem si vypůjčila první díl Vampýrské akademie. Jelikož kniha se mi zalíbila, ale další díly v knihovně nebyly tak se nabídla má sestřenice že mi půjčí ostatní díly. Všechny ty díly mě nakoply abych si vytvořila blog a podělila se s vámi o ty postavy v knize a o celý ten příběh. Jenže i na tento blog jsem zapomněla.
Po dalších asi dvou letech jsem se znova rozhodla, že bych mohla psát deníky, knihy, příběhy a další tvorbu. A Tak jsem si založila nový blog. Tehdy jsem se blogu začala věnovat o trošku více. Pokud si správně pamatuji, tak Verča.. byla v SB od založení va-rosemarie121.blog.cz. Skoro od jeho počátku a jsem ráda že je tady i nadále. Ona mi dokonce poradila jak trochu upravit menu a další věci. Takže ti moc děkuji.
Na blog jsem tedy přidávala svojí nesmyslnou tvorbu a nebo také blbůstky. Také jsem se přihlásila na jednu RPG hru. Tam jsem poznala Claru. Byla mým vzorem co se týče příběhů.
Píše neuvěřitelně a mě se to moc líbí a asi bych nedokázala napsat lepší povídku než má ona. Její příběhy měly grády a i ona mi pomohla určit mojí psací duši lepším směrem. Moc děkuji.
A úplně na konec jsem se přestěhovala na tento blog, kde bych měla být více aktivní a hodně se o to snažím, ale nějak to nejde. Budu se samozřejmě hodně snažit, aby blog Aspoň trochu žil.
Takže tohle byly mé první blogerské krůčky.
 
 

Reklama