Novinky

15.11.2014- Informace

15. listopadu 2014 v 19:01 | Rexxanna

Informace

Co je nového ke dni 15.11.2014?

Dnes jsem se vrhla na zhodnocení mého blogu a zjistila že na blog jsem dlouho nepřidala žádný článek a tak je blog hodně neaktivní. Na povídkách pracuji, ale momentálně netuším kdy je sem přidám nebo kdy budou dokončené.
Jak jste si určitě všichni všimli, tak jsem zveřejnila další části z projektu od Nemesis Moriko a mám v plánu se přidat do dalších projektů.


Dále ještě budu muset malinko poupravit pár článků a více se věnovat blogu.

Já, pisálek - 2. část ( projekt od Nemesis Moriko )

17. srpna 2014 v 11:27 | Rexxanna
Zdravím všechny, mám tady pro vás další kousek z projektu od Nemesis Moriko. První projekt, do kterého jsem se poprvé zapojila. Dokonce mám v plánu se do dalších projektů taky zapojit. Jinak se nám prázdniny krátí a já všem přeji, aby jste si je co nejvíce užili.

(Kdo si nepamatuje první část, tak se může kouknout zde.)2) (podčást) >>> moje první příběhy
- Jak se jmenoval tvůj první sepsaný příběh?
- Dokončil/a jsi ho?
- O čem byl?
- Co tě vedlo k tomu, že jsi ho sepsal/a a nenechal/a jen tak povalovat ve své hlavě?
- Jestli ten příběh ještě máš, vlož sem nějakou ukázku

Abych začala hned ze začátku. Vůbec si nepamatuji své první příběhy. Takže ani nevím jak se první sepsaný příběh jmenoval.
Myslím že jsem ho dokončila v hlavě, ale nikdy na papíru.Jak říkám moc si toho nepamatuji.
Rozhodně mohu říct, že celý příběh byl založen na bytostech, které nepřebývají na tomto světě. Takže jak jsem psala minule. Elfové, čarodějnice, orkové a další havěť. Celý příběh byl určitě založen na dobré síle. Nějaké to dobrodružství a bitvy.
No minule jsem také psala, že to bylo z nudy. Některé příběhy byly inspirovány hrami, filmy a i LARPem. Měla jsem za to, že by každý příběh měl končit šťastně. Takže jsem příběh tvarovala a tvarovala. Nakonec se uzavřel, ale zapamatovat jsem si ho prostě nemohla.

Jelikož si ho nepamatuji a ani nemám, tak bohužel nemohu vložit žádnou ukázku.

18.7.2014 - povídka, informace, nový web

18. července 2014 v 15:58 | Rexxanna


Povídka, Informace a nový Web/Blog


Co je nového ke dni 18.7.2014?

Dnes jsem upravila texty stránky, a to především v sekci
Informace. Vše jsem dělala, aby to bylo nanejvíš čitelné a aby zde nebylo moc textu. Dále jste si již někteří určitě všimli, že mám nový blog, který byl spuštěn 12.7.2014. Rozhodla jsem se tak učinit, po krátkém rozhovoru s bráchou, který mi řekl, co dnes frčí a jak fungují dnešní webovky ( například, že nesmí být stránka zbytečně zahlcená grafikou, musí být co nejednodušší a měla by být pokud možno zaměřená na jedno jediné téma). Dále jsem dnes přidala novou povídku Vzpomínka- namalovaný obrázek, která je inspirována mým dětsvím.

Dále mám v plánu tyto novinky psát každý týden ( pokud to okolnosti dovolí) aby byla stránka dále aktivní. Také připravuji novou povídku a u všech zbylých mám v plánu opravit je po stránce gramatické, tak hlavně po té "čitelné" stránce, plus ke každé dodám speciální grafický štítek, který bude vytvořen mým bráchou..

 
 

Reklama