Moje plány

16. března 2015 v 15:00 | Rexxanna |  Ostatní
Dneska se s vámi podělím o svůj rozvrh. Není to rozvrh do školy, nebojte.
V tomto článku Vám napíši, co bylo a bude za akce. Někoho tento článek ani zajímat nebude. Začnu tím co se dělo a skončím u toho co se bude dít, aby jste byli v obraze ohledně toho, jestli se to v akcích nějaké ty články vyskytnou.

Dne 06.03.2015
Byla jsem s kamarádkou v kině na novým hororu, který je podle skutečné události. Jedná se o horor Ghoul, který zfilmoval stejný režisér, který natočil Kajínka.
Možná, že bych Vám na tento horor podala recenzi.


Dne 11.03.2015
Výlet s 3. ročníky do mlýna v Bohutíně.
Budeme s kamarádkou pracovat na článku do školního časopisu. Budou tam hlavně zajímavosti, které jsme se ve mlýně dozvěděli.
Zpracujeme i pověst o "mlynářském" erbu.


Dne 14.03.2015
První workshop na akci Noční království.
Šlo hlavně o opravu a výrobu zbroje. Nějaké dodělávky budu ještě vyrábět doma, aby ten kostým nevypadal, tak nekostýmově.

Dne 20.03.2015
Kamarádka bude mít oslavu a nejspíše tam budu i přespávat. Kamarádka má i jedno docela dobré pravidlo, a to takové, že nikdo nebude na mobilu a jiné elektronice. Podle mě je tohle to pravidlo naprosto suprové. Přiznejte se kdo z vás není závislý na nějaké té elektrotechnice.


Dne 28.03.2015
Bude 3. workshop, kde se budou zase opravovat zbraně a vyrábět. Nevím zda na tento workshop pojedu, ale pravděpodobně ano.
Na druhý workshop jsem nejela, páč bych tam byla zbytečná a navíc se jen fotilo. Druhý workshop se konal včera.

Dne 3.4. do 6.3.
Budou velikonoce a já vůbec netuším jak to bude s rachtáním po vesnici, ale uvidíme.

Dne 24.4. do 26.4.
Koná se akce Noční království. Myslím že je to už třetí dějství Nočního království, které se jmenuje Mlhavé pláně. Mohla bych vám pak napsat, jak to dopadlo a co se dělo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama