Barevný den - projekt

20. března 2015 v 15:00 | Rexxanna
Barevný den.
Další projekt akorát že není veřejný. Tento projekt pořádá celá naše škola. Projekt si vypůjčili děti ze školního parlamentu (já tam patřím taky). Je to vůbec náš první projekt a koná se 20.3. 2015. Je to kvůli přivítání jara.
Každá třída si vybrala jednu ze tří barev (červená, zelená a žlutá). Ve vybrané barvě musíte přijít do školy. Takže naše třída má červenou a proto přijdeme v pátek oblečeni v červených věcech + doplňky. Nakonec se bude i počítat kolik lidí se zúčastnilo ze třídy a kdo je král barev třídy.
Nakonec se ze všech králů barev tříd rozhodne, král barev celé školy. Rozhodně chci vidět, kdo to vyhraje. Bohužel nám to trochu komplikuje klokan, který se v pátek píše od první do čtvrté hodiny. Doufám, že se teda celý den podaří a budou snad i nějaké fotky, ať máme památku.


Nevím zda stihnu něco zítra napsat a přednastavit na víkend. V mých plánech jedu na oslavu kamarádky a budu tam přespávat a tak nevím jak to budu stíhat. Doufám že mě tedy omluvíte. Jinak tedy tohle je takový menší článek a chystám se na nějakou tu povídku, což mi připomíná. Cassandra nejspíše pokračovat nebude. Jelikož se bratrovi stalo něco s počítačem a nefunguje a tím pádem ani soubory co tam jsou. Dokonce nemám Cass uloženou jinde, takže jsem ztratila celou povídku. Ale budou nové povídky a budou maximálně do 3 kapitol.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abigail Abigail | Web | 20. března 2015 v 17:29 | Reagovat

To je zajímavý nápad =) Pěkný článek =)

2 Abigail Abigail | Web | 20. března 2015 v 17:31 | Reagovat

Překlikla jsem se u webu...je tam jiný, než tam má být...pardon

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama