Rexxannin deník

23. ledna 2015 v 21:08 | Rexxanna |  Ostatní

Takže vás tady zase vítám. Zase po té dlouhé době. Je mi blbé se pořád omlouvat jak nevydávám články, jak jsem neaktivní atd.. Věřte že se za ty dny toho stalo opravdu hodně ani nevím kolik.
Před Vánoci jsem pekla jezdila na sbor, každý pátek jsem uklízela barák. Skoro vždy jsem všechno dělala stejně. Problémem byl ale počítač, který moc dobře nefungoval a ani nefunguje. S bratrem se někdy podělíme o oťas, který si stejně na týden sebou odveze na internát. Proto ani nemohu psát. Dokonce už ani na mobilu psát nemohu, jelikož ten můj už byl po třetí na reklamaci, rozhodla jsem se, že si koupím nový. Bohužel nejde mi moc dobře na něm psát. Takže i proto jsem nepsala, ale vždy jsem si říkala, měla bych konečně něco napsat. Dát najevo, že pořád žiji.
Po Vánocích byl Silvestr, též super věc. Byla jsem u kamarádky, přespávala jsem tam.
Škola taky moc nepomohla, abych měla více volného času. Ale super na tom je, že jsem pochopila matematiku, což jsem opravdu ráda. Jenže pořád tu byl ten pocit. Co bude s blogem? Vydám konečně něco? Bude to všechno v pořádku? Všechno mě to tížilo. Chtěla jsem pro vás natočit video, kde bych se ke všemu vyjádřila, ale trvalo to moc dlouho.

12.1.2015
Celou cestu jsem přemýšlela, co jsem si natrénovala v neděli na talentové zkoušky. Byla jsem vyklepaná, jela v autobusu a koukala do blba. Přemýšlela jsem, co když něco pokazím? Co když se mi nepovede vše, co jsem chtěla? Nakonec jsme byly v Praze, ale ještě jsme museli na metro a další autobus. Trvalo to snad hodiny a hodiny. Měla jsem nepříjemný pocit v břiše a velký knedlík v krku. Bála jsem se tak jsem se bála. Nakonec jsme dorazili, po tom přesedání, před školu. Byla jsem tady. Stála jsem naproti škole, cítila nepříjemný pocit. Když si na to všechno vzpomenu, cítím stejné pocity.Zkoušky jsem ale udělala a byla jsem přijatá. Ještě v den kdy jsem talentovou dělala jsem si koupila knihy, takže mám co číst.


Takže mi do toho vlezla škola, pak další škola a sbor, klavír a další věci. Takže se omlouvám a příště vám řeknu další kus co se dělo. Tak se zatím mějte..
* Prosím nehleďte na chyby. Psala jsem to na rychlo, páč ntas zase musím vrátit bráchovy..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abigail Abigail | Web | 24. ledna 2015 v 10:06 | Reagovat

V pohodě, chyby se vloudí téměř vždy =) Jsem ráda, že jsi zvládla zkoušky a taky máš co číst =) Škola je ohromný žrout času =) !

2 Callia Callia | 29. ledna 2015 v 17:06 | Reagovat

Ahoj. :) Jen jsem ti chtěla napsat, že dělám takové třídění SB tak kdyby ses na to mrkla, budu jenom ráda. :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama