Vzpomínka - namalovaný obrázek

17. července 2014 v 22:36 | Rexxanna |  Povídky
Zdravím všechny. Tady je další povídka pro vás. Sice malinko kratší, ale snad se vám bude líbit a užívejte prázdnin.

Jmenuji se Alice a chtěla bych se s vámi podělit o moji krátkou vzpomínku.

Bylo zrovna ráno a já šla jako vždy do koupelny. Vyčistila jsem si zuby a opláchla obličej. Pak jsem šla do školy. Chodím do čtvrté třídy, ale i tak to byl náročný den. Matematika a čeština to byl asi vždy kámen úrazu. Pak jsme měli vlastivědu. Tam jen nějaké poznámky o Slovensku. Když byly přestávky, tak jsme jako vždy řádili. Kdo by neřádil. Dále, pokud si dobře vzpomínám, byl tělocvik.

Na tělocviku nás učí jedna učitelka, kterou moc nemusíme. Vždy když máme tělocvik, tak hrajeme vybíjenou.

Další hodiny už si nepamatuji. Takže přejdu k obědu. Sice si též nepamatuji co bylo, ale myslím že to bylo dobré. Vždy jsem první a tak čekám na ostatní.
Musela být středa, protože jsme šli na hudební nauku. Ta nás ani moc nebrala, ale bohužel je povinná a já pak ještě mám po nauce hru na hudební nástroj.
Hraji na flétnu a ty tóny a melodie jsou pro mě jak kolíbání.

Hned co jsem dohrála jsem si musela pospíšit na autobus, ale stihla jsem ho. Zaplatila jsem čtyři koruny jako vždy.
Když jsem dojela kam jsem potřebovala, vystoupila jsem a rychle šla domů. Šla jsem do svého pokoje a sedla si i s knihou, kterou jsem vzala z poličky, na postel. Mamka zrovna vařila.

Asi tak za půl hodiny zavolala, že mám vynést koše. Jenže, když jsem se koukla co v tom koši je… Zesmutnila jsem a ptala se co jsem udělala. V koši ležel můj nakreslený obrázek, který byl u táty, proto že byl pro něj. Zamrzelo mě to, ale koš i přes to skončil v popelnici.

Odebrala jsem se zase do svého pokoje a přemýšlela, proč můj obrázek skončil v koši. Je to samozřejmé. Táta prostě neměl dost místa a tak musel něco vyhodit a tak vyhodil i můj darovaný obrázek. I přesto to ale malé dítě jako jsem já zamrzí. Už ani nevím proč jsem si na to vzpomněla, ale byla to vzpomínka, kterou vidím jako kdyby se stala před týdnem.


Děkuji že jste si tuhle mou vzpomínku přečetli a doufám, že se vám tak nějak líbila. Všem přeji krásný zbytek dne a aby jste si každý den vesele užívali.
Alice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abigail Abigail | Web | 18. července 2014 v 12:17 | Reagovat

úžasné =)

2 Rexxanna Rexxanna | Web | 18. července 2014 v 12:31 | Reagovat

[1]: Moc děkuji :)

3 Happy DemoN Happy DemoN | Web | 21. července 2014 v 22:27 | Reagovat

Zajímavé :) Já osobně bych možná více popsala místnosti, věci, činnosti apod. , ale je to samozřejmě vzpomínka, takže to nemusí být do detailu :D
Jinak pěkné ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama